Jak na dovolené správně ochladit sebe a svého psa?

Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Jedním z problémů, které na dovolené řešíte je příliš velké horko, dnes pro vás máme tip na řešení tohoto problému. Pokud potřebujete na dovolené účinně ochladit sebe, nebo svého pejska, tak se podívejte, s čím přichází na trh firma Aqua CoolKeeper.

Problém přílišného vedra v dovolenkových destinacích někteří řeší jednoduše tím, že vůbec nevycházejí ven a sedí v klimatizovaném pokoji. No a není to škoda, když internetový obchod ochladse.cz přišel s produktem firmy Aqua CoolKeeper, který váš problém s příliš velkým horkem vyřeší?

O co se vlastně jedná?

Aqua CoolKeeper je takový velmi chytrý a šikovný gel, který umí pojmout velké množství studené vody, tu v sobě udrží a hlavně nepouští jí ven. V praxi to znamená, že tento gel, který se vkusně vloží například do šátku, kšiltovky, vesty nebo podložky vás na dovolená velmi dobře ochrání a na povrchu není vůbec mokrý.

chladici ksiltovka

Tato doplňky s chytrým gelem Aqua CoolKeeper mají tu výhodu, že chladí až 5 dní, což znamená, že nebudete muset den co den, nebo dokonce hodinu co hodinu chodit namáčet například šátek do vody, aby vás ochladil. Jednoduše šátek namočíte, gel nasaje vodu do sebe, necháte oschnout povrch a pak už jen pohodlně chladíte přesně tu část těla, kterou potřebujete.

chladici satek deti

Produkty z odchodu ochladse.cz doporučujeme zejména majitelům pejsků, kteří své čtyřnohé kamarády vozí sebou na dovolenou. Přehřátí u psů je ještě větší problém než u člověka. Například tato chladící podložka pro psy zajistí velmi účinné a dlouhodobé chlazení vašeho miláčka a to kdekoli, kam podložku umístíte. Protože z podložky nateče žádná voda, jen příjemně chladí, můžete jí pejskovy natáhnout například na stíněný balkon v apartmánu, nebo hotelu a je to.

chladici podlozka pes

Příjemně nás překvapilo, jak pestrý sortiment výrobků Aqua CoolKeeper v obchodě ochladse.cz najdete. Vy můžete vybírat například ze sortimentu šátků, kšiltovek, kšiltů, kravat, vest, náramků či sedáků na židle a pro své čtyřnohé miláčky můžete zvolit velmi praktickou chladící podložku, vestu nebo šátek na hruď. Řešíte li tedy problém velkého horka na dovolené, nebo potřebujete zajistit svému psovi dostatečné ochlazení, vyzkoušejte chytré chladící doplňky od Aqua CoolKeeper.

Novinky Chorvatsko

Chorvatsko – ostrov Krk

 Do Chorvatska míří každoročně obrovské davy turistů. Jedná se o velmi oblíbenou a vyhledávanou oblast i pro rekreanty z České republiky. Letovisko se může pochlubit celou řadou pozitiv, kterými jsou například překrásná příroda, čisté moře nebo poměrně malá vzdálenost ze střední Evropy. Určitě jste také již slyšeli, že Chorvatsko se někdy nazývá zemí „tisíců ostrovů". Kdo zde někdy byl, jistě ví, že zdejší pláže jsou převážně kamenité nebo oblázkové, na mnoha místech se tyčí četná skaliska, která vybíhají mnohdy i do moře a tím vytváří nespočet menších i větších ostrůvků a ostrovů.

Celý článek...

Novinky Řecko

Rhodos

Vydejte se na Rhodos, na jeden z nejoblíbenějších ostrovů z Dodekadénského souostroví.  I přes vysokou oblíbenost je na Rhodosu celkem levněji než na Krétě či jiných řeckých oblastech. Hlavní příčinou, proč se ceny drží při zemi je fakt, že cestovní ruch na Rhodosu vznikal později. Zájezd na Rhodos tak můžete pořídit velmi výhodně. Hotely mezi sebou konkurují a snaží se o co nejlepší ceny.

Celý článek...

Novinky Itálie

Italské festivaly: tradice, masky, atmosféra a prohýřené noci

Kořeny karnevalu sahají až do starého Řecka a Říma, kdy byly oslavy pořádány na počest boha Dionýsa a Baccha. Později se z karnevalu stalo sváteční období oslav a hýření, odehrávající se těsně před velikonočním půstem, většinou v měsíci únoru. V dnešní době se karneval slaví hlavně tancem, průvody s maskami a veřejnými pouličními oslavami. Asi nejslavnějším karnevalem je karneval v Rio de Janeiro. Za návštěvou pravého karnevalu se ale nemusíte  nutně trmácet tak daleko. Mohou vás okouzlit i karnevaly v Itálii, které jsou neméně zajímavé.

 

Celý článek...

Suprdovča vyhledávání

Egypt

Egypt je zemí faraónů, historie a základy civilizací, Rudé a Středozemní moře či věhlasná místa jako pyramidy v Gíze, Alexandrie nebo Hurghada. Pestrý podmořský život, potápění a šnorchlování. Chrámový komplex Karnak, který se budoval dlouhých 1500 let...
Chcete vědět víc?
Emiráty SAE

Orientální země na březích Indického oceánu,rozprostírající se u Perského zálivu. Burz al Arab, hotel který je zapsán v Guinessově knize rekordů jako nejluxusnější hotel na světě. Na  moderních hřištích v Dubaji, hrají také hvězdy golfového světa, jakými jsou Colin Montgomerie, nebo Tiger Woods.
Chcete vědět víc?
Itálie

Země na Apeninském poloostrově a ostrovech ve Středozemním moři, Sicílie, Sardinie, Elba, Capri, Ischia, Pantelerie, Egadských a Liparských ostrovech. Pobřeží dlouhé zhruba 7600 km je omýváno čtyřmi moři, jedná se o Ligurské, Tyrhénské, Jónské a Jaderské moře.
Chcete vědět víc?

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya