Půjčujete si na dovolené skútr? A nechcete si zajezdit i doma?

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

kentoya Mnozí z vás si na dovolené půjčují skútr, aby tak mohli prozkoumat blízké okolí a podívat se tak na zajímavá místa. Pokud sebou nemáte své auto, je pro vás půjčovna skútrů jediná možnost. Ti z vás, kdo létají například do Řecka, nám jistě dají za pravdu, že bez půjčoven skútrů, by toho z Řeckých ostrovů moc neviděli. Jízda na skútru je podle ohlasů natolik oblíbená, že jsme pro vás připravili jeden tip, jak si jízdu na skútru užít i u nás doma.

 Prošli jsme několik diskuzí a poptali jsme se v několika půjčovnách skútrů na jednu zásadní otázku. Pokud by si lidé chtěli užít jízdu na skútru i u nás, na co se mají zaměřit a jaký skútr vybrat. Největší ohlas a největší spokojenost uživatelů a cestovatelů si vysloužil skútr od společnosti Kentoya. Rozhodli jsme se tedy podívat se na skútr Kentoya trochu podrobněji a prozkoumat blíže nabídku na našem trhu. Mile nás překvapilo, že firma Kentoya je ryze česká firma, po dlouhé době náš Český výrobek a všude tak oblíbený. Název firmy by vás ale mohl zmást, nicméně vězte, že název Kentoya vychází z přezdívek původních majitelů firmy, kterými byli KEN, TOm a YAmamoto.

Firma se svými skútry slaví poměrně úspěch, v prodejích je v ČR na pátém místě a skútry dodává do několika zemí světa, najdete je například v Polsku, Německu, Francii, Chorvatsku, Turecku anebo Řecku. To je něco málo o firmě a teď k tomu hlavnímu ke skútrům.

kentoya 2 Pokud si tedy chcete vychutnat tu svobodu pohybu, jakou máte se skútrem na dovolené, kouknete na skútr Kentoya. Firma momentálně nabízí 11 modelů v kubatuře 50 a 125 ccm. Hned 9 modelů je k dispozici právě v té zajímavé kategorii 50 ccm, protože na tento skútr má řada z vás řidičské oprávnění, získané spolu s řidičákem na osobní automobil. Odpadá tedy nutnost, jít znovu do autoškoly.

Pokud navštívíte povedené stránky společnosti Kentoya, hledejte záložku skútry akce, najdete tam všechny modely, na které je momentálně akční cena. Skútry Kentoya, jsou i tak v rámci konkurence o dost levnější, no aby ne, je to Česká firma a tak proč by měla být v našem domácím prostředí drahá. Momentálně můžete v kategorii skútry v akci vybírat ze 4 modelů, tři skútry s obsahem 50 ccm a jeden silnější, pro majitele řidičáku na motocykl o obsahu 125 ccm.

Společnost Kentoya se také rozhodla, že dá příležitost i lidem, kteří nechtějí skútr nový, ale spokojí se se starším, zachovalým bazarovým skútrem. Pokud patříte k příznivcům odzkoušených modelů a nevadí vám, že má skútr už něco najeto, koukněte do záložky skútr bazar. Najdete zde nabídku ojetých skútrů značky Kentoay za zajímavé ceny. To, co je na nabídce ojetých bazarových skútrů Kentoya nejlepší je ten fakt, že na tyto bazarové skútry poskytuje Kentoya záruku a to celých 6 měsíců a pozor, ne jen na nějaké skryté vady, ale na celý skútr.

Prošli jsme nabídku skútrů Kentoya a zjistili jsme, že pokud si chcete dopřát svobodu pohybu, tak jako si jí užíváte na dovolené, měli byste o skútru od firmy Kentoya zauvažovat. Nejen, že podpoříte naší Českou firmu, která je svými perfektními skútry známá po celém světě, ale navíc získáte za bezkonkurenční cenu, velmi kvalitní výrobek s kterým můžete procestovat široké okolí svého bydliště a vidět zase něco zajímavého.

Novinky Chorvatsko

Chorvatsko Dubrovník

 

Především v posledních několika letech se vydává množství nejen Evropanů na letní dovolenou do Chorvatska. Také pro Čechy se stala tato destinace velmi oblíbeným místem. Mezi nejnavštěvovanější chorvatské regiony patří například Istrie, Dalmácie nebo nespočet tamějších ostrovů, které jsou rozesety v blízkosti celého zdejšího pobřeží. Také Dubrovník je velmi vyhledávaným cílem prázdninových cest.

Celý článek...

Novinky Řecko

Pět nejhezčích pamětihodností Řecka

 Řecko patří k nejnavštěvovanějším evropským zemím, neboť má nádhernou přírodu a krásné historické památky. V tomto článku vám představíme pět krásných pamětihodností Řecka, které určitě stojí za návštěvu.

Celý článek...

Novinky Itálie

Itálie Palermo

Palermo je hlavní město stejnojmenné provincie, které se nachází na Sicílii. Město je pátým největším městem Itálie a v současné době má něco přes 659 000 obyvatel. Palermo je rovněž velmi důležitým historickým a kulturním střediskem celé Sicílie, která leží na samém jihu italského poloostrova.

Celý článek...

Suprdovča vyhledávání

Egypt

Egypt je zemí faraónů, historie a základy civilizací, Rudé a Středozemní moře či věhlasná místa jako pyramidy v Gíze, Alexandrie nebo Hurghada. Pestrý podmořský život, potápění a šnorchlování. Chrámový komplex Karnak, který se budoval dlouhých 1500 let...
Chcete vědět víc?
Emiráty SAE

Orientální země na březích Indického oceánu,rozprostírající se u Perského zálivu. Burz al Arab, hotel který je zapsán v Guinessově knize rekordů jako nejluxusnější hotel na světě. Na  moderních hřištích v Dubaji, hrají také hvězdy golfového světa, jakými jsou Colin Montgomerie, nebo Tiger Woods.
Chcete vědět víc?
Itálie

Země na Apeninském poloostrově a ostrovech ve Středozemním moři, Sicílie, Sardinie, Elba, Capri, Ischia, Pantelerie, Egadských a Liparských ostrovech. Pobřeží dlouhé zhruba 7600 km je omýváno čtyřmi moři, jedná se o Ligurské, Tyrhénské, Jónské a Jaderské moře.
Chcete vědět víc?

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya