Nákup vybavení pro cestovatele za výprodejové ceny

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

matrace 2 Každý z cestovatelů čas od času potřebuje koupit nějaké to vybavení pro cestování. Našli jsme velmi zajímavý obchod, který nabízí zboží nejen pro cestovatele. Obchodů, které prodávají tento sortiment, je poměrně hodně, tento obchod nás ale zaujal z jednoho zajímavého důvodu a tím je cena zboží. Jedná se totiž o obchod, který nabízí zboží pro cestovatele za výprodejové ceny. Skladové zásoby a nadměrné objednávky velkých obchodů končí právě zde a s velmi rozumnou cenou pro vás, pro zákazníky.

 V obchodě Výprodeje.net najdete směs zboží v několika kategoriích. Nás samozřejmě zajímala hlavně kategorie, která obsahuje zboží pro cestovatele a zajímavé věci, které by se vám při cestě na dovolenou mohli nějak hodit. Navíc jsme chtěli vyzkoušet, jak se projeví v cenách ten fakt, že se jedná o levné výprodejové zboží a nadměrné skladové zásoby velkých obchodů. Pojďte se tedy podívat, jak to dopadlo.

Vybrali jsme tedy z kategorie dům a zahrada produkt, který cestovatelé také používají, a dá se říci, že pro některé jde o naprosto klíčovou věc, při přípravě dovolené. Jedná se o nafukovací matrace a postele. Dobrou nafukovací matraci ocení každý, kdo se jednak plánuje na dovolené dobře bavit na vlnách moře, ale také ten, který plánuje dovolenou například ve vybavených stanech, chatách anebo plánuje jet na dovolenou vlastním autem a nocovat v něm. Každý z těchto cestovatelů potřebuje dobrou nafukovací matraci, no, a když je tu možnost jí sehnat za výprodejové ceny, musíme vás o tom informovat.

 

matrace Koukněme se tedy na nafukovací matrace na spaní, zde jsou na výběr matrace různých velikostí se sametovou povrchovou úpravou, po které vám prostěradlo nebo deka, rozhodně neuklouzne. Není to, jako když dáte na klasickou nafukovací matraci osušku a ona vám po ní neustále klouže, sametový povrch perfektně prostěradlo nebo deku podrží. Na výběr máte velké množství rozměrů a to od matrace pro jednoho, až po opravdu velké letiště. Výhoda nafukovací matrace v tolika rozměrech je jasná, vždy vyberete přesně tu, která vám padne do prostoru, kde hodláte nocovat. Jako přiklad si můžeme uvést nocování v osobním automobilu. Po sklopení sedadel, má standardní kombi slušnou ložnou plochu a délce 190 až 200 cm, je tedy nutné ještě změřit šířku ložné plochy, ta bývá většinou od 130 do 160 cm u větších aut. Nyní nezbývá nic jiného, než jít vybírat.

Nám se pro tento model cestování a spaní v autě nejvíce líbila nafukovací postel o rozměru 191 x 137 cm kde se velmi pohodlně vyspí dva lidé, navíc potěší pěkná výška matrace a to celých 22 cm, to je velmi luxusní postel, z které vás ani při spaní v autě nebude nic bolet a kvalitně se vyspíte. To je velmi důležité v případě, že ráno budete pokračovat v cestě, coby řidič musíte být prostě odpočatý. To co se nám ale líbilo nejvíce, je cena této postele. Za nafukovací postel pro dva, zaplatíte jen 509 korun. Ve srovnání s konkurencí zhruba o 30% levnější, to je velmi dobré. Pro srovnání jsme našli nafukovací postel Bestway za cenu 995,- dále postel Campingaz za 776,- a poslední je Coleman za cenu 1078,-. Jak vidíte, cena ve výprodeji, je opravdu o dost nižší.

spacak Jako další sortiment v návaznosti na nafukovací matrace a postele, jsme vybrali spacáky a spací pytle. Vcelku logicky, pokud plánujete spát v autě a nafukovací postel jste již vyřešili, je nutné se něčím přikrýt, nebo si do něčeho zalézt. Spacák je tak vychytané zařízení, že se o ničem jiném snad ani nedá uvažovat, je možné ho rozepnout a použít pod sebe jako velkou deku nebo do něj zalézt a zachumlat se jako mumie. Ve výprodeji najdete různé spacáky a spací pytle, opět dle toho jakou velikost a typ potřebujete. Rozdíl samozřejmě je i v tom, do jaké teploty by spacák měl být, pokud potřebujete využít spacák i v zimě, je dobré sáhnout po pořádném spacáku typu mumie, kde vám nebude zima ani při -10 stupních. Nás ale zaujal právě spací pytel dekový EKO Cyklo 200 o rozměru 180 x 75 cm, kompletně rozepínatelný spacák z dutých vláken, pro komfortní teplotu 15 stupňů. Velká výhoda je jeho nízká váha, jen lehounce pře kilo a také malé rozměry po složení. Pokud spacák složíte, máte malý úhledný váleček, který vám v autě moc místa nezabere. No a velmi dobrá cena 399 korun, k nákupu přímo láká.

Obchod Výprodeje.net toho nabízí mnohem více, my jsme vybrali pouze zlomek, abychom otestovali výběr a hlavně deklarovanou nízkou cenu produktů. Můžeme s klidem potvrdit, že v obchodě jsou ceny produktů opravdu levnější a dá se zde příjemně ušetřit. Pokud tedy plánujete nákup nejen cestovního vybavení, ale také sportovních potřeb, pro svou dovolenou, navštivte obchod www.vyprodeje.net a můžete vybírat.

Novinky Chorvatsko

Chorvatsko Umag

Město Umag najdete na mapě Chorvatska hned za slovinskou hranicí. V současné době má město něco přes 12 000 obyvatel a je oblíbeným přímořským letoviskem.

Celý článek...

Novinky Řecko

Knossos na Řeckém ostrově Kréta

Knossos se nachází na Krétě a jedná se o velmi významné archeologické naleziště. Na Knossos se jezdí dívat desítky tisíc turistů ročně, podívejte se s námi, co zajímavého je tu k vidění.

Celý článek...

Novinky Itálie

Dovolená v Italském Caorle

Caorle je menší přímořské italské městečko, které se nachází v provincii Venezia na severovýchodě země. Městečko leží asi 70 kilometrů severně od Benátek a v současné době má městečko kolem 11 500 obyvatel

Celý článek...

Suprdovča vyhledávání

Egypt

Egypt je zemí faraónů, historie a základy civilizací, Rudé a Středozemní moře či věhlasná místa jako pyramidy v Gíze, Alexandrie nebo Hurghada. Pestrý podmořský život, potápění a šnorchlování. Chrámový komplex Karnak, který se budoval dlouhých 1500 let...
Chcete vědět víc?
Emiráty SAE

Orientální země na březích Indického oceánu,rozprostírající se u Perského zálivu. Burz al Arab, hotel který je zapsán v Guinessově knize rekordů jako nejluxusnější hotel na světě. Na  moderních hřištích v Dubaji, hrají také hvězdy golfového světa, jakými jsou Colin Montgomerie, nebo Tiger Woods.
Chcete vědět víc?
Itálie

Země na Apeninském poloostrově a ostrovech ve Středozemním moři, Sicílie, Sardinie, Elba, Capri, Ischia, Pantelerie, Egadských a Liparských ostrovech. Pobřeží dlouhé zhruba 7600 km je omýváno čtyřmi moři, jedná se o Ligurské, Tyrhénské, Jónské a Jaderské moře.
Chcete vědět víc?

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya