Poznejte Asijské země.

Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 

ChinaPoznávacích zájezdů najdeme v nabídce cestovních kanceláří a agentur velmi mnoho, pokud ale chceme poznat nějakou vzdálenější zemi například v Asii, je už přeci jenom výběr užší a hlavně ne každý je schopen takový poznávací zájezd zajistit tak, aby byl klient spokojen a odvezl si ze zájezdu kvalitní zážitek a poznal z navštívené země co možná nejvíce. Naštěstí jsou i cestovní kanceláře, které se právě na takové poznávací zájezdy do Asijských zemí specializují a nabídnou vám kvalitní a hodnotný zážitek, my jsme se na jednu takovou podívali.

Poznávací zájezd do Asijských zemí jako je Čína, Indie, Japonsko, Korea, Větnam a nebo Nepál se dají rozdělit na několik kategorií. První z nich je kategorie poznávacího zájezdu na míru, toto je varianta pro ty z vás, kteří máte jasnou představu, co byste chtěli v zemi navštívit a co byste chtěli při poznávacím zájezdu prožít, máte tak možnost si naplánovat kompletně celý program zájezdu od programu přes navštívená místa přes ubytování a dopravu. Odlety přesně podle vašich představ, termín, který bude vyhovovat především vám a další aspekty, vše si určíte tak jak by vám to nejlépe vyhovovalo. Tato volba je určena především v situacích kdy cestujete do země s předem jasně daným cílem, chci vidět to, to a to a ostatní mě nezajímá anebo už jsem to viděl a nechci na ta místa jet znovu, jednoduše si celý program naplánujete, jak potřebujete.

Další variantou jsou oddychové poznávací zájezdy, tato volba obnáší několik vytvořených verzí poznávacího zájezdu, mezi kterými si můžete vybrat. V této variantě jde především o to, spojit klasickou dovolenou s opalovačkou na plážích a s koupáním v moři s poznávacími výlety v dané oblasti. Relax na nejkrásnějších plážích jihovýchodní Asie skloubený s dalekou historií tajemných a mýtických míst.  I při této variantě poznávacího zájezdu je však možné volit datum odletu a příletu a uzpůsobit program a ubytování, do určité míry.

Poslední volbou jsou skupinové poznávacie zájazdy. Jak už z názvu vyplívá, jedná se o zájezdy za poznáním určené pro větší skupinu cestovatelů, kterou na cestách bude doprovázet zkušený průvodce. Kdo tedy rád cestuje a poznává za účasti většího kolektivu stejně naladěných lidí, toto je pro něj ta správná volba. Nemusíte se vůbec starat o vymyšlení programu, o dopravu a podobné věci, průvodce vše obstará za vás a vy se jen v příjemné společnosti přátel bavíte a necháváte se unést historii země, v které chcete svou dovolenou uskutečnit.

Poznávací zájezd do Číny, to je jeden z velmi podařených programů.  Poznávacích zájezdů do Číny můžeme vybrat hned několik, které by cestovatele určitě nadchli. Romantická Čína a zároveň dnešní ekonomická velmoc, ve které žije přes 800 milionů obyvatel, nabízí pro cesty za poznáním opravdové hody. Například poznávací zájezd Mýtická Čína, což je 17 denní poznávací zájezd, při kterém navštívíte například Peking, hlavní město Číny kde je prvním velkým zážitkem mauzoleum velkého Čínského vůdce Mao Ce-tunga a Chrám Nebes, vystavěný v roce 1420. Následuje návštěva Xianu a prohlídka Terakotové armády císaře Quin Shi Huangda, expozice čítající přes 8 tisíc hliněných soch vojáků, koní a vozů v životní velikosti doslova bere dech. V rámci poznávacího zájezdu do Číny se připravte také na plavbu po slavné řece Jang-c Tiang a nebo návštěvu Šanghaje. Celodenní výlety Šanghají, prohlídka úzkých starobylých uliček města s návštěvou místních tržišť, kde budete mít možnost ochutnat Čínské speciality jako smažené larvy, špíz z mravenců a další speciality, které od pradávna staří Číňané považují za součást lidové Čínské medicíny, Sami ochutnáte, čím si v Číně prodlužují život a jak Číňané doplňují důležité vitamíny. Poznávací zájazd Čína je sedmnáct opravdu nabitých poznávacích dní, během kterých uvidíte opravdové skvosty Čínské historie, navštívíte ta nejzajímavější místa a navíc prožijete díky zkušeným průvodcům i něco z čínského života a uvidíte, jak vlastně vypadá normální život v Číně. Pokud toužíte po poznání a lákají vás daleké země, je poznávací dovolená v Číně tou správnou volbou, pokud si pro takovou dovolenou vyberete specialistu na Asijské země, nebudete litovat.

Novinky Chorvatsko

Chorvatsko Baška Voda

Baška Voda je chorvatský turistický resort, který se nachází na Makarské riviéře. Od Makarské je Baška Voda vzdálená necelých deset kilometrů. V současné době má Baška Voda něco kolem 1600 obyvatel.

Celý článek...

Novinky Řecko

Řecko Zakynthos

Zakynthos je řecký ostrov, který se nachází na západním pobřeží řecké pevniny a patří mezi takzvané jónské ostrovy.

Celý článek...

Novinky Itálie

Itálie ostrov Sardinie

Sardinie je krásný ostrov, který se nachází ve Středozemním moři a spadá pod správu Itálie. Svou rozlohou 24 090 kilometrů čtverečních je Sardinie druhým největším ostrovem ve Středozemním moři. V současné době žije na Sardinii něco kolem jednoho milionu šest set třicet tisíc obyvatel. Oficiálním jazykem je zde italština a sardština.

Celý článek...

Suprdovča vyhledávání

Egypt

Egypt je zemí faraónů, historie a základy civilizací, Rudé a Středozemní moře či věhlasná místa jako pyramidy v Gíze, Alexandrie nebo Hurghada. Pestrý podmořský život, potápění a šnorchlování. Chrámový komplex Karnak, který se budoval dlouhých 1500 let...
Chcete vědět víc?
Emiráty SAE

Orientální země na březích Indického oceánu,rozprostírající se u Perského zálivu. Burz al Arab, hotel který je zapsán v Guinessově knize rekordů jako nejluxusnější hotel na světě. Na  moderních hřištích v Dubaji, hrají také hvězdy golfového světa, jakými jsou Colin Montgomerie, nebo Tiger Woods.
Chcete vědět víc?
Itálie

Země na Apeninském poloostrově a ostrovech ve Středozemním moři, Sicílie, Sardinie, Elba, Capri, Ischia, Pantelerie, Egadských a Liparských ostrovech. Pobřeží dlouhé zhruba 7600 km je omýváno čtyřmi moři, jedná se o Ligurské, Tyrhénské, Jónské a Jaderské moře.
Chcete vědět víc?

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya