Rodinná dovolená za 12 tisíc? Víme kde jí pořídit.

Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 

Vysoké TatryPoznejte krásu Slovenska, prožít dovolenou na Slovensku je jedinečný zážitek a přitom máme tuto krásnou zemi na dosah ruky. Dovolená v zemi našich sousedů, kteří po dlouhá léta v historii patřili k našim krajanům, má své kouzlo. Výhoda dovolené na Slovensku je také ve svobodě výběru ubytování a dopravy, vybírat můžete z nepřeberné nabídky ubytování a dopravu zvolit jakoukoli, od cesty autem, přes vlak anebo autobus. Dostat se na dovolenou z Čech na Slovensko není opravdu žádný problém.

Pokud tedy vezmeme v potaz výběr dopravy a projdeme nabídku vlakového spojení, najdeme spoje, které nás dovezou na Slovensko, až do místa kde budeme dovolenou trávit s minimem přestupů a za vcelku solidní čas. Pokud pojedete například z Prahy do Žiliny, budete překvapeni, jak snadno se na takovou dovolenou dostanete. Vlakový expres Detvan vás doveze za necelých 5 hodin až na místo a to bez jediného přestupu. V pohodlí luxusního mezinárodního expresu se můžete nechat odvézt pěkně na dovolenou. Cena jízdenky na jednu cestu je neuvěřitelných 405kč, čtyřčlenná rodina tak za cestu na dovolenou zaplatí pouze 1620 korun, to je velmi dobrá cena.

Dopravu na dovolenou máte tedy vyřešenu a co ubytování? Sehnat ubytování na Slovensku není vůbec problém, je třeba si jen předem rozmyslet, o jaké ubytování by mělo jít. Slovensko nabízí veškerý standart ubytování srovnatelný s jakoukoli jinou zemí, najít zde můžete jednak hotely, apartmány, soukromé byty, ubytování v soukromí u rodin, pronajmout se dá celý dům anebo pěkná chata na horách. Pokud budete vyhledávat ubytování na Slovensku a chcete jít přímo ke zdroji, použijte některý z vašich oblíbených vyhledávačů a k vyhledání ubytování použijte slovní spojení ubytovanie na Slovensku, dostanete se tak do nabídky Slovenských agentur které takové ubytování poskytují. Oproti nákupu přes prostředníka můžete očekávat nižší cenu a daleko větší výběr.

Vezměme si například chaty na Slovensku, sehnat na Slovensku pěknou chatu k pronajmutí pro rodinnou dovolenou není obtížné, pokud se dostaneme k nabídce místních Slovenských pronajímatelů, můžeme najít velmi zajímavé kousky. Velké chaty pro několik desítek lidí anebo menší stylové chaty v nádherných dovolenkových oblastech za překvapivě nízké ceny. Koukneme například na pronájem chaty v oblasti Vysokých Tater, jak již víme, doprava do této oblasti vlakem není problém a za velmi přijatelnou cenu, teď je na řadě bydlení. Najdeme si v nabídce pronájem chaty na Slovensku a zvolíme jako detail výběru ubytovanie Tatry a můžeme vybírat. Chaty v Tatrách pro 6 lidí startují na úžasných cenách, můžeme si najít objekty, kde se platí cena za osobu, ta začíná u chat pro 6 osob na ceně 7 euro za noc anebo zvolíme pronájem celého objektu a pak se dostaneme na cenu 50euro za den pronájmu celého objektu. Pokud tedy budete chtít opravdu soukromí, je nejvhodnější si pronajmout celý objekt, při týdenní dovolené vás celá chata v Tatrách vyjde na 350 euro.  To je za týdenní pobyt v Tatrách na Slovensku přímo super cena. Vysoké Tatry, které jsou Slovenským národním parkem, vás doslova uchvátí. Tuto oblast vyhlásilo UNESCO jako Biosférickou rezervaci Tatry.

Pokud si tedy shrneme takovou možnost dovolené na Slovensku ve Vysokých Tatrách, zjistíme, že se dá velmi komfortně a přitom levně pořídit. Čtyřčlenná rodina zaplatí za cestu tam a zpět na dovolenou 3240 korun a bydlení v krásné pronajaté chatě v Tatrách vyjde na zhruba 8700 korun. Sečteno a podtrženo týdenní rodinná dovolená na Slovensku ve Vysokých Tatrách za necelých 12 tisíc, to je nabídka, která by vás neměla nechat v klidu. Pokud tedy plánujete pro letošní rok levnější dovolenou, podívejte se po dovolené na Slovensku a určitě si vyberete.

Novinky Chorvatsko

Chorvatsko Baška Voda

Baška Voda je chorvatský turistický resort, který se nachází na Makarské riviéře. Od Makarské je Baška Voda vzdálená necelých deset kilometrů. V současné době má Baška Voda něco kolem 1600 obyvatel.

Celý článek...

Novinky Řecko

Pět nejhezčích pamětihodností Řecka

 Řecko patří k nejnavštěvovanějším evropským zemím, neboť má nádhernou přírodu a krásné historické památky. V tomto článku vám představíme pět krásných pamětihodností Řecka, které určitě stojí za návštěvu.

Celý článek...

Novinky Itálie

Severní Itálie

 Severní část Jadranu je velmi oblíbenou částí Itálie. Mnoho českých turistů sever Itálie preferuje kvůli nedaleké vzdálenosti. Sympatickou oblastí se Sever stal i pro mírný přístup do moře, letní klima, výhodné ubytovací možnosti a mnoho variant pro využití volného času v zábavných podnicích. Historické památky najdete v Benátkách a ve městě Verona.

Celý článek...

Suprdovča vyhledávání

Egypt

Egypt je zemí faraónů, historie a základy civilizací, Rudé a Středozemní moře či věhlasná místa jako pyramidy v Gíze, Alexandrie nebo Hurghada. Pestrý podmořský život, potápění a šnorchlování. Chrámový komplex Karnak, který se budoval dlouhých 1500 let...
Chcete vědět víc?
Emiráty SAE

Orientální země na březích Indického oceánu,rozprostírající se u Perského zálivu. Burz al Arab, hotel který je zapsán v Guinessově knize rekordů jako nejluxusnější hotel na světě. Na  moderních hřištích v Dubaji, hrají také hvězdy golfového světa, jakými jsou Colin Montgomerie, nebo Tiger Woods.
Chcete vědět víc?
Itálie

Země na Apeninském poloostrově a ostrovech ve Středozemním moři, Sicílie, Sardinie, Elba, Capri, Ischia, Pantelerie, Egadských a Liparských ostrovech. Pobřeží dlouhé zhruba 7600 km je omýváno čtyřmi moři, jedná se o Ligurské, Tyrhénské, Jónské a Jaderské moře.
Chcete vědět víc?

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya