Cestujeme se Slovenskou agenturou.

Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 

Dovolená ve FranciiV dnešní době je velmi oblíbené využít pro svou dovolenou služeb zahraničních cestovních kanceláří a agentur. Vybrat si u nich můžete z široké nabídky, navíc je zde možnost značně ušetřit, nebo si za utracené peníze dopřát větší komfort dovolené anebo kvalitnější služby. Podívejme se tedy, jak to chodí u našich sousedů na Slovensku a zdali je možné využít i nabídku tamních kanceláří a agentur.Jsou situace, kdy se dovolená od zahraniční cestovní kanceláře anebo agentury opravdu vyplatí, jednak v nabídce najdeme jiné destinace, které naše Ck nemají a navíc můžete ušetřit značnou částku za nákup dovolené. Pro ty, kteří bydlí v příhraničních oblastech v okolí Slovenských hranic, je tato nabídka opravdu velmi zajímavá a nic nebrání tomu využít služeb Slovenských kanceláří a agentur.

Nabídku dovolené Slovenských cestovních kanceláří a agentur můžete pohodlně hledat na internetu, stačí do pole vyhledávače zadat slovo dovolenka a můžete začít. Nabízené zájezdy a dovolená, kterou najdete, se legislativně neliší od té naší, rozdíl ale bude v množství a kvalitě služeb, které při srovnatelné ceně dostanete u nás, jedná se například o služby all inclusive navíc, nebo fakultativní výlety a podobně. Pokud vybíráte dovolenku z nabídky Slovenské cestovní kanceláře anebo agentury, všimněte si, že i zde je možnost vybírat z odletů z našich Českých letišť. Je proto možné zakoupit dovolenou levněji, s větším množstvím služeb v ceně a přitom odlétat z letiště například v Praze.

Kdo by snad měl obavu, že cestovní kanceláře a agentury působící na Slovensku jsou nedůvěryhodné, nemusí mít strach. Stačí se podívat na cestovné kancelárie a jejich seznam, kde jasně uvidíte, že kanceláře jsou prověřené a pojištěné proti úpadku, nic tedy nebrání ve výběru dovolené od Slovenské cestovní kanceláře nebo agentury. Podle zákonů Slovenska, musejí totiž cestovní kanceláře mít uzavřeno zákonné pojištění proti úpadku, pokud si vyhledáte některou Slovenskou cestovní kancelář, zjistíte, že i ona musí být pojištěna. K vyhledání Slovenských cestovních kanceláří použijeme opět internet a vyhledávač, stačí zadat výraz cestovné kancelárie a můžete začít.

Co budete ještě pro cestu na dovolenou se Slovenskou kanceláří a agenturou potřebovat? Už vám zbývá jen cestovní pojištění, ano i Slovenské agentury a kanceláře zajistí dobré cestovné poistenie, jak se na Slovensku tomuto pojištění říká. Cestovné poistenie, neboli po našem cestovní pojištění může být samozřejmě součástí zájezdu jako doplňková služba anebo si jej můžete sjednat, mimo cestovní smlouvu, u té pojišťovny, která vám bude nejvíce vyhovovat. Těm z vás, kteří celoroční pojištění nemají a pojišťují se vždy jen na dobu své dovolené, doporučujeme si vzít cestovní pojištění přímo od pořádající cestovní kanceláře. Cenu za pojištění budete mít zakalkulovánu v ceně zájezdu a nemusíte tak nadále nic řešit. Na cestovní smlouvě najdete v kolonce příplatkové služby položku cestovné poistenie s cenou za pojištění na dobu pobytu v zahraničí.

Nákup dovolené na Slovensku je tedy bezpečný a můžete jej uskutečnit z pohodlí domova, tak jak jste zvyklí, není třeba se obávat o pojištění kanceláří a jejich věrohodnost, pokud tedy najdete v nabídce Slovenské kanceláře, nebo agentury dovolenou, která vám vyhovuje, nic vám nebrání v tom jí objednat.

Novinky Chorvatsko

Chorvatsko Pula

 Pula je překrásné chorvatské město, které je plné především antických památek. Pula se nachází na Istrijském poloostrově a má celkem 65 tisíc obyvatel. Pula je jedním z velmi častých cílů dovolené Českých turistů.

Celý článek...

Novinky Řecko

Kréta

 Kréta je nádherný ostrov, který leží mezi Afrikou a Řeckem. Kdo se v létě vydá na Krétu, určitě neprohloupí, neboť písečné a oblázkové pláže jsou na zdejším ostrově mnohotvárné a rozmanité. Kréta oslní milovníky koupání i starověké historie, neboť na ostrově jsou dokonce doklady z minojské doby, která je stará 3500 až 4000 let před naším letopočtem.

Celý článek...

Novinky Itálie

Itálie, Tropea

Italská Tropea je přímořské letovisko s impozantní scenérií v regionu Calabrie, na jihu Itálie. Tento úsek pobřeží Tyrhénského moře se nazývá Costa degli Dei, "pobřeží bohů", a je často označován jako nejlepší místo pro strávení letních prázdnin. Pobřeží se může pochlubit divokými útesy, slunnými plážemi, řadou malých středisek a kempů. Tropea je nejrušnější a nejatraktivnější z Italských přímořských měst, jehož historické jádro je zasazené na útesech nad mořem.

Celý článek...

Suprdovča vyhledávání

Egypt

Egypt je zemí faraónů, historie a základy civilizací, Rudé a Středozemní moře či věhlasná místa jako pyramidy v Gíze, Alexandrie nebo Hurghada. Pestrý podmořský život, potápění a šnorchlování. Chrámový komplex Karnak, který se budoval dlouhých 1500 let...
Chcete vědět víc?
Emiráty SAE

Orientální země na březích Indického oceánu,rozprostírající se u Perského zálivu. Burz al Arab, hotel který je zapsán v Guinessově knize rekordů jako nejluxusnější hotel na světě. Na  moderních hřištích v Dubaji, hrají také hvězdy golfového světa, jakými jsou Colin Montgomerie, nebo Tiger Woods.
Chcete vědět víc?
Itálie

Země na Apeninském poloostrově a ostrovech ve Středozemním moři, Sicílie, Sardinie, Elba, Capri, Ischia, Pantelerie, Egadských a Liparských ostrovech. Pobřeží dlouhé zhruba 7600 km je omýváno čtyřmi moři, jedná se o Ligurské, Tyrhénské, Jónské a Jaderské moře.
Chcete vědět víc?

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya