Dovolená hezky v Čechách.

Hodnocení uživatelů: / 5
NejhoršíNejlepší 

Ubytování v Jizerských horách.Krásná dovolená se dá prožít kdekoli, stačí mít kolem sebe přátele či rodinu a nic Vám nebrání zajet si na dovolenou kamkoli po Čechách. Dovolená v naší vlasti, má samozřejmě řadu výhod, ta největší je jednoznačně absence dlouhé cesty do cílové destinace. Pokud hledáte dovolenou, ať už na léto nebo na zimu, kde nebudete muset řešit dojezd přes tisíc kilometrů, určitě zvažte dovolenou v Čechách. Pokud budete například s partou přátel a jejich rodinami chtít vyrazit na týden na lyže, bude Vám stačit hledat samotné ubytování. Dobrá volba v tomto případě budou určitě Jizerské Hory, ubytování tu seženete například v krásné Vile Karlov.
Vila Karlov nabízí ubytování v Jizerských horách pro jednotlivce a skupiny a to jak v letní tak i v zimní sezoně. Tato krásná vila se přímo nabízí k zimní dovolené s přáteli a rodinou, Vila Karlov, se dá totiž pronajmout za příznivou cenu naprosto celá a není tak problém přijet s partou až 28 lidiček a prožít si tu krásnou týdenní dovolenou. Příhodná poloha, dojezd autem i v zimě až k objektu, kde můžete zdarma parkovat. Kde jinde seženeteVila Karlov v Jizerkách. ubytování v Jizerských horách pro tolik lidí v jednom objektu, kde jsou pro vaše přátele připraveny pokoje pro 2 až 5 lidí s možností využití pěti nových koupelen a toalet, navíc je pro Vás k dispozici lyžárna, internetové připojení wifi a satelitní televize s DVD přehrávačem.  Moderní ubytování v Jizerkách, kam si můžete vzít i svého čtyřnohého miláčka, v tomto objektu můžete prožít dovolenou i se psem. Pokud zvolíte ubytování ve Vile Karlov, můžete také využít plně vybavenou kuchyň a vařit si vlastními silami, není ale problém zajistit pro Vás a Vaše přátele polopenzi, či plnou penzi. Pokud se budete chtít s přáteli večer pobavit, můžete za tímto účelem využít společenskou místnost s krbem.

Ubytování v Jizerkách byste tedy měli, co se tu dá na zimní dovolené vše podniknout? Oblast Jizerských Hor, kde se nachází Vila Karlov, nabídne ve své blízkosti hned tři největší lyžařské areály. V okruhu 1 až 6 kilometrů od Vily najdete lyžařská střediska Severák, Bedřichov a Tanvaldský Špičák. Pro milovníky běžek, je připravená Jizerská magistrála a její devadesátikilometrová udržovaná trať, která na Vás čeká zhruba kilometr od objektu. Pokud pro svou dovolenou s partou přátel využijete ubytování v Jizerkách ve Vile Karlov, určitě nebudete litovat. Vyzkoušejte ubytování v Jizerských horách v zimě, která se kvapem blíží.
Pokoje ve vile Karlov. Zimní dovolená v Jizerkách. Nová velká kuchyňe ve vile Karlov.

Novinky Chorvatsko

Chorvatsko Plitvická jezera

Národní park Plitvice je takovým malým rájem na zemi, neboť zdejší krajina je okouzlující a úchvatná. Park byl založen po druhé světové válce, přesněji v roce 1949. Národní park Plitvice je natolik cenným přírodním bohatstvím, že byl v roce 1979 zařazen na seznam světového přírodního dědictví UNESCO.

Celý článek...

Novinky Řecko

Řecko – Olympská riviéra

Olympská riviéra je letovisko známé díky svým kouzelným plážím, mohutným horám a starobylé mytologii. Říká se, že právě zde se samotná mytologie zrodila, a to přímo pod sídlem nejvyšších řeckých bohů, Olympem.

Celý článek...

Novinky Itálie

Itálie ostrov Sardinie

Sardinie je krásný ostrov, který se nachází ve Středozemním moři a spadá pod správu Itálie. Svou rozlohou 24 090 kilometrů čtverečních je Sardinie druhým největším ostrovem ve Středozemním moři. V současné době žije na Sardinii něco kolem jednoho milionu šest set třicet tisíc obyvatel. Oficiálním jazykem je zde italština a sardština.

Celý článek...

Suprdovča vyhledávání

Egypt

Egypt je zemí faraónů, historie a základy civilizací, Rudé a Středozemní moře či věhlasná místa jako pyramidy v Gíze, Alexandrie nebo Hurghada. Pestrý podmořský život, potápění a šnorchlování. Chrámový komplex Karnak, který se budoval dlouhých 1500 let...
Chcete vědět víc?
Emiráty SAE

Orientální země na březích Indického oceánu,rozprostírající se u Perského zálivu. Burz al Arab, hotel který je zapsán v Guinessově knize rekordů jako nejluxusnější hotel na světě. Na  moderních hřištích v Dubaji, hrají také hvězdy golfového světa, jakými jsou Colin Montgomerie, nebo Tiger Woods.
Chcete vědět víc?
Itálie

Země na Apeninském poloostrově a ostrovech ve Středozemním moři, Sicílie, Sardinie, Elba, Capri, Ischia, Pantelerie, Egadských a Liparských ostrovech. Pobřeží dlouhé zhruba 7600 km je omýváno čtyřmi moři, jedná se o Ligurské, Tyrhénské, Jónské a Jaderské moře.
Chcete vědět víc?

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya