Dovolená hezky v Čechách.

Hodnocení uživatelů: / 5
NejhoršíNejlepší 

Ubytování v Jizerských horách.Krásná dovolená se dá prožít kdekoli, stačí mít kolem sebe přátele či rodinu a nic Vám nebrání zajet si na dovolenou kamkoli po Čechách. Dovolená v naší vlasti, má samozřejmě řadu výhod, ta největší je jednoznačně absence dlouhé cesty do cílové destinace. Pokud hledáte dovolenou, ať už na léto nebo na zimu, kde nebudete muset řešit dojezd přes tisíc kilometrů, určitě zvažte dovolenou v Čechách. Pokud budete například s partou přátel a jejich rodinami chtít vyrazit na týden na lyže, bude Vám stačit hledat samotné ubytování. Dobrá volba v tomto případě budou určitě Jizerské Hory, ubytování tu seženete například v krásné Vile Karlov.
Vila Karlov nabízí ubytování v Jizerských horách pro jednotlivce a skupiny a to jak v letní tak i v zimní sezoně. Tato krásná vila se přímo nabízí k zimní dovolené s přáteli a rodinou, Vila Karlov, se dá totiž pronajmout za příznivou cenu naprosto celá a není tak problém přijet s partou až 28 lidiček a prožít si tu krásnou týdenní dovolenou. Příhodná poloha, dojezd autem i v zimě až k objektu, kde můžete zdarma parkovat. Kde jinde seženeteVila Karlov v Jizerkách. ubytování v Jizerských horách pro tolik lidí v jednom objektu, kde jsou pro vaše přátele připraveny pokoje pro 2 až 5 lidí s možností využití pěti nových koupelen a toalet, navíc je pro Vás k dispozici lyžárna, internetové připojení wifi a satelitní televize s DVD přehrávačem.  Moderní ubytování v Jizerkách, kam si můžete vzít i svého čtyřnohého miláčka, v tomto objektu můžete prožít dovolenou i se psem. Pokud zvolíte ubytování ve Vile Karlov, můžete také využít plně vybavenou kuchyň a vařit si vlastními silami, není ale problém zajistit pro Vás a Vaše přátele polopenzi, či plnou penzi. Pokud se budete chtít s přáteli večer pobavit, můžete za tímto účelem využít společenskou místnost s krbem.

Ubytování v Jizerkách byste tedy měli, co se tu dá na zimní dovolené vše podniknout? Oblast Jizerských Hor, kde se nachází Vila Karlov, nabídne ve své blízkosti hned tři největší lyžařské areály. V okruhu 1 až 6 kilometrů od Vily najdete lyžařská střediska Severák, Bedřichov a Tanvaldský Špičák. Pro milovníky běžek, je připravená Jizerská magistrála a její devadesátikilometrová udržovaná trať, která na Vás čeká zhruba kilometr od objektu. Pokud pro svou dovolenou s partou přátel využijete ubytování v Jizerkách ve Vile Karlov, určitě nebudete litovat. Vyzkoušejte ubytování v Jizerských horách v zimě, která se kvapem blíží.
Pokoje ve vile Karlov. Zimní dovolená v Jizerkách. Nová velká kuchyňe ve vile Karlov.

Novinky Chorvatsko

Chorvatsko Umag

Město Umag najdete na mapě Chorvatska hned za slovinskou hranicí. V současné době má město něco přes 12 000 obyvatel a je oblíbeným přímořským letoviskem.

Celý článek...

Novinky Řecko

Sámos, Lesbos, Thásos

Ostrovy Sámos, Lesbos a Thásos patří k sedmi hlavním ostrovům v severovýchodní oblasti Egejského moře. Jedná se o jedny z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších ostrovů Řecka. Pojďme si tyto nádherné perly v krátkosti představit.

Celý článek...

Novinky Itálie

Itálie Gargáno

Gargáno je hornatý poloostrov, který je součástí Itálie. Gargáno se nachází na východním pobřeží Apeninského poloostrova a tvoří takzvaný podpatek na mapě Itálie.

Celý článek...

Suprdovča vyhledávání

Egypt

Egypt je zemí faraónů, historie a základy civilizací, Rudé a Středozemní moře či věhlasná místa jako pyramidy v Gíze, Alexandrie nebo Hurghada. Pestrý podmořský život, potápění a šnorchlování. Chrámový komplex Karnak, který se budoval dlouhých 1500 let...
Chcete vědět víc?
Emiráty SAE

Orientální země na březích Indického oceánu,rozprostírající se u Perského zálivu. Burz al Arab, hotel který je zapsán v Guinessově knize rekordů jako nejluxusnější hotel na světě. Na  moderních hřištích v Dubaji, hrají také hvězdy golfového světa, jakými jsou Colin Montgomerie, nebo Tiger Woods.
Chcete vědět víc?
Itálie

Země na Apeninském poloostrově a ostrovech ve Středozemním moři, Sicílie, Sardinie, Elba, Capri, Ischia, Pantelerie, Egadských a Liparských ostrovech. Pobřeží dlouhé zhruba 7600 km je omýváno čtyřmi moři, jedná se o Ligurské, Tyrhénské, Jónské a Jaderské moře.
Chcete vědět víc?

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya