Cestovní kancelář Neckermann prodlužuje slevy na zájezdy

Cestovní ruch

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

neckermann Cestovní kancelář Neckermann se rozhodla prodloužit slevu za včasné objednání a to až do konce dubna. Podívejte, kam se všude s Neckermannem můžete podívat a využít tak slevu 20% až 30%  za včasné objednání.

 

První destinací, na kterou se vztahuje prodloužení slevy, je Turecká riviéra. Zde Neckermann nabízí například letovisko Alanya a pěný hotelový resort Eftalia resort s all inclusive a odletem z Prahy. Cena po slevě pro čtyřčlennou rodinu se tak srazí na příjemných 37 tisíc korun. Další luxusnější hotel s názvem Eftalia Aqua resort nabízí 7 nocí s all inclusive a odletem s Prahy, za celou rodinu tak zaplatíte 52 tisíc korun. Odlety z Brna se slevou 17%, zde se můžete těšit na 11 dní pobytu v hotelu Sentindo Golden Bay s all inclusive, luxus kam se člověk podívá, celá dovolená pro dva v nádherném pokoji je po slevě na ceně 59 tisíc korun.

sunnybeach

V Turecku ještě zůstaneme, v nabídce je také letovisko Side a to konkrétně hotel Sultan Of Side, kde za rodinnou dovolenou s all inclusive na 11 nocí zaplatíte po slevě 67 tisíc korun. Dvaceti procentní sleva je k dispozici také na odlety z Ostravy a to konkrétně do Tureckého letoviska Incekum. Hotel Anitas vám nabízí 11 nocí v dvoulůžkovém hotelovém pokuji s all inclusive a za takovou dovolenou se slevou 20% zaplatíte 36 tisíc korun. Z Ostravy můžete letět i do Alanye do hotelu Eftalia Aqua resort a to s celou čtyřčlennou rodinou na 10 dnů s all inclusive za 62 tisíc korun.

Turecko Neckermann

Další zemí, kde Neckermann prodloužil možnost slevy 20% je Řecko a Řecké ostrovy. Podívat se tak můžete například na Korfu a to do hotelu Summertime Hotel a Apartmány, kde pořídíte týdenní dovolenou s all inclusive pro tříčlennou rodinu za 36 tisíc korun, nebo vás zláká hotel Mareblue Aeolos Beach s dvoulůžkovým pokojem na 7 nocí a programem all inclusive za 37 tisíc korun.

To na Krétu můžete vyrazit ve dvou do hotelu Chc Sea Side resort a vegetovat tu 7 dní s all inclusive a výhledem na moře za 34 tisíc korun. Tříčlenná rodina má na Krétě možnost volby hotelu Marblue Village, kde můžete strávit 7 nocí s all inclusive za rodinou cenu po slevě 40 tisíc korun. Na ostrově Kos, konkrétně v letovisku Marmari se můžete ubytovat v dvoulůžkovém pokoji hotelu Sandy Beach, který má nádhernou romantickou zahradu a s programem all inclusive vás dovolená pro dva vyjde po slevě na 35 tisíc korun. Rodina na ostrově Kos také najde to své a to v hotelu Zorbas Beach v letovisku Tigaki. Zde můžete nocovat 7 nocí s programem all inclusive a nádherným bazénem přímo u hotelu, celá rodina tak může na Kos vyrazit za 41 tisíc korun.

greece-thassos

Ani tady ale výčet akční dovolené nekončí, co takhle zajet si na ve dvou na ostrov Rhodos, do letoviska Kalithea, kde v hotelu Princess Flora můžete zažít dovolenou na 7 nocí v hotelovém pokoji s programem all inclusive a možností lenošit v nádherné zahradě a za cenu 28 tisíc korun. Na rhodosu nebude strádat ani rodina s dětmi, rodinná dovolená s dětmi v letovisku Kiotari v hotelu Miraluna Village a Spa, kde je navíc dětský klub Happy Events vás na týden s programem all inclusive vyjde na pěkných 41 tisíc korun, jeden z mála posledních hotelů s dětským klubem, kde je ještě volno. V Řecku můžete akční cenu dovolené uplatnit ještě na ostrovech Samos a Zakynthos.

Řecko Neckermann

Se slevou 20% lze na dovolenou vycestovat také do Bulharska. V Bulharsku nabízí Neckermann letovisko Sluneční pobřeží a na něm například hotel Karolina s polopenzí a cenou za tříčlennou rodinu a sedmidenní pobyt jen 26 tisíc korun. Kdo chce větší komfort, může zvolit hotel Hrizantema, luxusní hotel s programem all inclusive na 7 nocí s cenou 31 tisíc korun pro tříčlennou rodinu je velmi lákavá nabídka. V Bulharsku ještě chvíli zůstaneme, ale přesuneme se do Varny na Zlaté písky. Sleva 20% tu čeká v hotelu Sentido Golden Star, kde tříčlenná rodina zaplatí za 7 nocí s all inclusive v nekuřáckém hotelu pěkných 36 tisíc korun. Tento hotel má perfektní hodnocení od zákazníků hodnotících hotely v systému HolidayCheck.cz. Poslední z Bulharských hotelů je opět určen hlavně rodinám s dětmi, poslední hotel s volným místem v Happy Events klubu. 7 nocí s all inclusive a dětským klubem navrch za 37 tisíc korun.

Bulharsko Neckermann

Poslední zemí kam se dá s Neckermannem odcestovat na dovolenou levněji, je Mallorca. Zde jsou k dispozici kapacity se slevou 15% a ceny startují na 15 tisících! Podívejte se proto k Neckermannovi na web, určitě si ještě vyberete pěknou dovolenou za solidní peníze. Pozor, slevy jsou platné jen do konce měsíce dubna!

Mallorca Neckermann

Překlad stránek

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya