Novinky

CK Alex naděluje dubnové slevy

Aktualizováno Pondělí, 02 Duben 2012 16:53 Pondělí, 02 Duben 2012 16:42

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

CK AlexCestovní kancelář Alex si pro své klienty připravila na duben opravdu mnoho slev a bonusů. Pokud ještě nemáte vybranou letošní dovolenou, měli byste určitě zbystřit, v dubnových slevách si vybere opravdu každý, pokud cestujete na dovolenou s dítětem, sami, nebo chcete odlétat z některých letišť mimo Prahu, či sáhnete po parkování na letišti zdarma. Slev a bonusů je hodně, čtěte dál a dozvíte se víc.

Číst dále: CK Alex naděluje dubnové slevy

 

Bláznivý apríl u CK Neckermann.

Aktualizováno Čtvrtek, 29 Březen 2012 14:21 Čtvrtek, 29 Březen 2012 14:14

NeckermannCestovní kancelář Neckermann si pro své klienty připravila opravdu originální akci na začátek dubna. Akce jménem Bláznivý Apríl, se koná dne 2 dubna 2012. Nejedná se o aprílový žert, jak by snad mohl název akce napovědět, cestovní kancelář Neckermann se rozhodla, dát svým klientům malý dárek, aby jim to jaro začalo příjemně.

Číst dále: Bláznivý apríl u CK Neckermann.

Thajsko vízum

Aktualizováno Středa, 17 Srpen 2011 08:34 Úterý, 16 Srpen 2011 19:04

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

Dovolená v Thajsku je opět o něco výhodnější.

Rozhodnout se, kde strávím svou dovolenou, není jednoduché a člověk většinou přihlíží k mnoha faktorům. Pokud Vaše volba padla i na Thajsko, je zde další důvod, proč Thajsku udělit plusové body a zařadit Thajsko mezi favority Vaší dovolené.


S platností od 11. 8. 2011 nepotřebují totiž Čeští turisté při své turistické cestě nepřesahující 30 dnů žádné vízum. Což je další důvod proč se do Thajska na dovolenou vydat. Thajsko se stává rok od roku žádanější destinací mezi českými turisty. Nemalou měrou k tomu přispívá fakt, že se jedná o zemi, kde budou Vaše náklady na dovolenou opravdu velmi nízké a Bangkok se již nějakou dobu řadí na předních místech v žebříčku nejlevnějších měst světa sestavených serverem Tripadvisor.

 

 

 

 

 

Číst dále: Thajsko vízum

 

Egypt - platnost cestovních dokladů.

Aktualizováno Pátek, 29 Červenec 2011 12:54 Pátek, 29 Červenec 2011 12:00

Hodnocení uživatelů: / 5
NejhoršíNejlepší 

Platnost cestovních dokladů při cestě do Egypta.

Pozor, velmi důležitá informace pro klienty cestující na svou dovolenou do Egypta. Egypt zpřísnil své vstupní podmínky do země a striktně trvá na dodržení 6ti měsíční lhůty platnosti pasu ode dne návratu z Egypta. Travel Service upozorňuje především na to, že cestující s tzv. „rychlopasy“, které se vydávají pouze na 6 měsíců, nebudou již odbaveni.

 

 

Věnujte prosím pozornost také informacím o vízové povinnosti, při cestě do Egypta. Další informace naleznete na stránkách ministerstva zahraničních věcí České republiky.

 

 

Celá zpráva zde....

MZV spouští DROZD

Aktualizováno Středa, 10 Říjen 2012 01:49 Sobota, 02 Červenec 2011 08:29

Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 

Projekt Dobrovolné registrace občanů České republiky při cestách do zahraničí (DROZD)

Projekt Dobrovolné registrace občanů České republiky při cestách do zahraničí (DROZD) umožňuje účině organizovat pomoc českým občanům, kteří poskytnou na dobrovolném základě informace o svém plánovaném pobytu v zahraničí. Informace poskytuje cestovatel vyplněním jednoduchého formuláře složeného ze čtyř částí:

 

1.      Informace o cestovateli
2.      Informace o spolucestujících rodinných příslušnících
3.      Údaje o pobytu v zahraničí
4.      Kontaktní osoba v ČR

 

Poskytnuté informace slouží Ministerstvu zahraničních věcí k poskytování rychlé pomoci občanům v nouzi a účinně organizovat pomoc v případě přírodních katastrof i sociálních nepokojů. Systém umožňuje rozesílání hromadných e-mailů a SMS všem zaregistrovaným osobám, které se v daném cizím státě nacházejí, a tím jim poskytovat důležité informace nebo je včas varovat před hrozícím nebezpečím.
Poskytnuté osobní údaje Ministerstvo zahraničních věcí ČR uchovává a využívá jen ke shora uvedeným účelům a po plánovaném ukončení cesty do zahraničí jsou z databáze automaticky vymazány.

 

 

Číst dále: MZV spouští DROZD

 

Strana 1 z 2

«ZačátekPředchozí12DalšíKonec»

Překlad stránek