Nový katalog CK World Travel "Zima 2011"

Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Nový katalog CK World Travel "Zima 2011"

 

Právě vyšel nový katalog zimní dovolené od cestovní kanceláře CK World Travel s názvem "Zima 2011". Katalog vychází jako již tradičně v elektronické podobě na CD. Obsah celého katalogu samozřejmě najdete také v našem novém vyhledávači. V novém katalogu najdete zimní lyžovačku ve čtyřech Evropských lyřaských zemích. Francie, Itálie, Švýcarsko a Rakousko, to jsou země které Vás ohromí svou nabídkou zimní dovolené. Zájezdy na zimní dovolenou jsou v katalogu k dispozici, jak vlastní tak i autobusovou dopravou s odjezdem z celé republiky. Katalog nabídne celkem 305 zájezdů a 7911 termínů.

 

 

 

Katalog nabízí samozřejmě také spousty výhod a slev, jako např sleva časová: 7% při nákupu do 30.11. 2010 , 5% při nákupu do 31.12. 2010. Dále pak také věrnostní slevy: Klienti, kteří s námi byli alespoň 3x: 10%, Klienti, kteří s námi byli alespoň 2x: 7%, Klienti, kteří s námi byli alespoň 1x: 5%, Opakované výjezdy: Klienti jedoucí s námi v průběhu zimní sezóny 2x a vícekrát mají při opakovaném výjezdu nárok na slevu 7%. Pozor: Slevy lze kombinovat a sčítat až do výše 12%. Slevy se nevztahují na autobusovou dopravu, fakultativní služby, příplatky, poplatky, zájezdy typu last minute (s výjimkou držitelů VIP karet - viz informační leták ke kartě), akční nabídky, atd.

 

V katalogu lze samozřejmě najít jak zájezdy pro lyžaře a snowboardisty se skipasem, tak pro milovníky běžek a zimní horské turistiky. Samozřejmostí je horský skibus, půjčovny lyží a školy lyžování, u některých s možností slev při zakoupení zájezdu. Široká nabídka ubytování od apartmánů přes penziony a hotely. Přejeme příjemné chvíle při prohlížení nového katalogu.

 

Z nového katalogu "Zima 2011" můžete vybírat také v našem internetovém katalogu.

 

 

 

 

 

Překlad stránek

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya