V zimě k moři s Exim Tours 2013

Hodnocení uživatelů: / 8
NejhoršíNejlepší 

v zimě k moři s exim tours Zima se nezadržitelně blíží a je tedy čas představit si zbrusu nový katalog cestovní kanceláře Exim Tours s příznačným názvem V zimě k moři. Tento tradiční katalog od Eximu láká turisty na nezapomenutelné prohřátí těla po dobu, kdy u nás vládne paní zima. Pojďme se tedy podívat, kam nás Exim Tours v zimě vezme na dovolenou.

Katalog v zimě k moři, který Exim Tours pro letošek vyšperkoval k výročí dvacátého roku prodeje zájezdů, se opravdu povedl. Pro zimní období je v něm pro cestovatele připravena skvělá dovolená v Egyptě, Turecku a Tunisku. Tyto tři země najdete v novém katalogu a to přesně na 258 stranách. Nechybí tradiční výběr dovolené pro rodinu s možností navštívení bezvadného Mango clubu, zájezdy s Mango clubem jsou v katalogu označeny jako vždy logem clubu.

 

Pokud se rozhodnete pro výběr zimní dovolené z tohoto katalogu, tak například v Egyptě je pro vás připraveno spoustu poznávacích zájezdů anebo potápěčských kurzů v těch nejkrásnějších potápěčských lokalitách. Využít samozřejmě můžete také nabídku wellness a spa hotelů a pořádně si tak odpočinout. Zvolíte li Tunisko, můžete opět vybírat z rodinných hotelů, nebo vybrat kombinovaný pobytově poznávací zájezd či se snad věnovat relaxu v některém z wellness center anebo si dát partičku pořádného golfu na nejkrásnějších hřištích v Tunisku. Ani dovolená v Turecku nezaostává co do výčtu možností a ani zde se nudit určitě nebudete.

v zimě k moři s eximem  v zimě k moři s exim tours

Výroční katalog Eximu je plný překvapení, slev a výhod jak pro stávající, tak pro nové zákazníky. Připravte se proto na báječné slevy až 13 800 korun na osobu, využít můžete velké slevy v rámci Firs minute nabídky anebo vezmete své děti na dovolenou úplně zdarma. Další výhodou je záloha na dovolenou ve výši pouhých 1500 korun a případný další bonus za rychlé rozhodnutí až 2170 korun, objednávejte tedy dovolenou u Eximu včas. Pokud objednáte do 20.10 2012, může s vámi na dovolenou jet vaše 15 leté dítě zcela zdarma. Katalog samozřejmě nabízí i další zajímavé slevy a to konkrétně 7% sleva pro seniory, 4% pro novomanžele a pro skupinové zájezdy celých 8% a spoustu dalších slev a bonusů, objednávejte proto zavčasu, ať se na vás dostane. Využít k tomu můžete náš on-line vyhledávač zájezdů katalogové nabídky CK.

Překlad stránek

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya