Adventní zájezdy s Čedokem.

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

Letecké Eurovíkendy, silvestry a advetní zájezdy.

Advent s Čedokem.Advent, čas Vánočních svátků a oslava nového roku se blíží, s ním je tu samozřejmě tradiční nabídka cestovní kanceláře Čedok a nového katalogu Zimní Evropa, Adventní zájezdy, vánoce a silvestr. Katalog cestovní kanceláře Čedok obsahuje zájezdové hity v podobě dovolené v termálních lázních a bohatou nabídku eurovíkendů do devíti vybraných Evropských destinací. Na 39 stranách katalogu Zimní Evropa od cestovní kanceláře Čedok najdete zájezdy do Francie, Itálie, Anglie, Rakouska, Německa, Polska, Maďarska, Slovenska a Slovinska a to jak autobusové poznávací zájezdy, tak samozřejmě letecké eurovíkendy.

Předvánoční Francie a návštěva Paříže, první zájezd, který v katalogu najdeme hned po jeho otevření. Velice oblíbený poznávací zájezd na 5 dní s bohatým programem za velmi solidní cenu, to je start nového katalogu cestovní kanceláře Čedok. Po prolistování dalších stránek katalogu, kde máme možnost si prohlédnout letecké eurovíkendy, se dostaneme na stranu pět, kde začíná nádherná Itálie. Hned na úvod zde najdeme novinku Čedoku a tou je Jarní dovolená v Římě, oslavte Valentýna v jednom z nejkrásnějších měst světa, letecký zájezd na čtyři dny bude zajisté to pravé. Posuneme se v katalogu dále, přes okouzlující karneval v Benátkách se dostaneme na stranu osm, kde na nás čeká nabídka zájezdů do Velké Británie a do Rakouska, konkrétně se jedná o dovolenou v Londýně a adventní svátky ve Vídni. Následující stranu katalogu ještě zůstaneme u našich Rakouských sousedů, ale na straně deset, už na nás netrpělivě čeká Německo a jeho zájezdy. V této části katalogu samozřejmě nemohou chybět jedny z nejkrásnějších zájezdů a těmi jsou adventní trhy v Regensburgu a v Norimberku. Prolistujeme se dále přes advent v Bavorsku a dovolenou v Berlíně až na stranu čtrnáct, kde najdeme nabídku zájezdů do Polska. Sousední Polsko nabídne adventní nákupy a koupání v Krakově.

 

Strana patnáct nás zavede do Maďarska a hned ze začátku nás pozve na adventní Budapešť, včetně oslavy silvestra. Maďarsko to jsou hlavně výborné kvalitní termální lázně, a jejich bohatá nabídka nás bude lákat až do strany dvacet čtyři, kde čeká nabídka zájezdů na Slovensko do krásné adventní Bratislavy, nebo do Slovenských termálních lázní a koupališť. Velmi bohatou nabídku zájezdů do termálních lázní uzavírá na straně třicet osm Slovinsko a jeho termální lázně Čatež. Kompletní katalog najdete jako vždy níže a to v elektronické podobě, pokud se vám zdál nový katalog cestovní kanceláře Čedok zajímaví, určitě se na jeho nabídku podívejte.

Galerie katalogu:

 S Čedokem na adventní zájezdy. S Čedokem na adventní zájezdy.

S Čedokem na adventní zájezdy. S Čedokem na adventní zájezdy.

 

Cílové destinace katalogu:

FRANCIE, ITÁLIE, VELKÁ BRITÁNIE, RAKOUSKO, NĚMECKO, POLSKO, MAGARSKO, SLOVENSKO, SLOVINSKO

 

 

 

Překlad stránek

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya