Nový katalog CK Nev-Dama "Léto 2011 v 1. momentu"

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Nový katalog CK Nev-Dama "Léto 2011 v 1. momentu"

Právě vychází nový katalog od cestovní kanceláře Nev-Dama na letní sezonu 2011 a to "Léto 2011 v 1. momentu". V katalogu najdete novou nabídku na letní sezonu 2011 s cenou garantovanou do 31.ledna 2011.

 

 

Nový katalog nabízí čtyři země, pro letní dovolenou jako stvořené. Jedná se o Itálii, Španělsko, Chorvatsko a Francii ve všech zemích je cena jako "First minute" opravdu velmi lákavá a garantovaná až do 31.ledna 2011.

 

 

 

 

 

Nabídka dovolené v Itálii,máte možnost vybírat z následujích dstinací. Gargáno, Sardinie, Bibione, Caorle, Rosolina Mare, Marcelli di Numana. Katalog nabízí zájezdy do Itálie autobusovou a vlastní dopravou.

 

 

 

Další země v nabídce katalogu je Španělsko, zde můžete vybírat z těchto destinací. Blanes, Lloret de Mar, Tossa de Mar, Peníscola, Santa Susanna. Nabídka dovolené ve Španělsku s autobusovou dopravou.

 

 

Neméně lákavá nabídka dovolené Vás zve do Chorvatska. Zde je možno trávit dovolenou v těchto letoviscích. Banjole, Lanterna, Poreč, Rabac, Kaštela, Trogir, Vodice, Baška Voda, Drvenik, Nemira. Katalog nabídne zájezd autobusovou a vlastní dopravou.

 

 

Poslední z nabízených zemí je Francie, zde je možno využít následující destinace. Korsika. Možno využít i autobusovou dopravu.

 

 

Z nového katalogu cestovní kanceláře Nev-Dama "Léto 2011 v 1. momentu" mlžete již nyní vybírat v našem on-line katalogu zájezdů.

 

 

 

Překlad stránek

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya