Nový katalog CK Neckermann „ Autem Evropou“

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Nový katalog CK Neckermann „ Autem Evropou“

Katalog cestovní kanceláře Neckermann pro rok 2011 s názvem „Autem Evropou“ Vám přináší širokou nabídku dovolené vlastní dopravou, po celé Evropě.  Mnoho lidí cestuje na svou dovolenou právě vlastním vozem a řada z nich využívá každoročně nabídku ubytování z katalogů jako je „Autem Evropou“.

 

 

Katalog nabízí ubytování v 13 zemích Evropy včetně České republiky. Nabízené země jsou následující. Rakousko, Švýcarsko, Itálie, Francie, Španělsko, Bulharsko, Řecko, Chorvatsko, Černá Hora, Slovinsko, Maďarsko, Slovensko a Česká republika.

 

 

 

 

 

V katalogu samozřejmě najdete i řadu slev, které cestovní kancelář Neckermann pro Vás připravila. Sleva za včasnou rezervaci25%, výhodné termíny 7=5, Děti zdarma, úsporné pokoje se slevou až 20%, Rodinné ubytování a singl rodič s dítětem.

 

 

Katalog nabídne rozmanité ubytování všech kategorií, hotely, apartmány, penziony, atd. Dále pak možnost flexibilní dovolené, možnost vybrat si datum příjezdu a odjezdu z dovolené. Samozřejmě nabídne ubytování jednak se stravou, ale i bez stravy s možností vlastního vaření.

 

 

U vybraných kapacit rovněž nabízí svůj animační programHappy Events zábava pro celou rodinu.

 

 

 

 

 

Zájezdy z katalogu CK Neckermann "Autem Evropou" najdete v našem online katalogu zájezdů.

 

 

Překlad stránek

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya