Nový katalog CK Exim tours „Léto 2011 Egypt, Bulharsko, Itálie“

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

Nový katalog CK Exim tours „Léto 2011 Egypt, Bulharsko, Itálie“

Další z nových katalogů od cestovní kanceláře Exim tours na letní sezonu 2011, Vám na 260 stranách přináší bohatou nabídku dovolené v Egyptě, Bulharsku a v Itálii. Katalog s názvem „Léto 2011“ nabídne opět spoustu zájezdů leteckou dopravou ze všech velkých letišť v ČR.

 

 

Cestovní kancelář Exim tours si pro Vás opět připravila spoustu slev a bonusů pro stálé, ale i pro nové zákazníkySleva za včasné objednání až 12%, dítě zdarma až do 15 let a to ve všech termínech, 1 dítě s 1 dospělým zdarma ve všech termínech, novomanželská sleva, sleva na zájezd pro Vaše dítě za dobré vysvědčení.

 

 

 

 

 

 

Katalog nabízí dovolenou v těchto destinacích: Itálie, Kalábrie, Sardinie, Sicílie, Bulharsko, Slunečné pobřeží, Obzor, Nessebar, Sozopol, Primorsko, Egypt, poznávací okruhy Egyptem, Hurghada, Marsa Alam, Sharm El Sheikh, Sinaj, Taba.

 

 

Katalog samozřejmě nabídne i ubytovací kapacity s možností využití „Mango Clubu“, zábava pro Vaše děti ale i pro Vás, zkušení animátoři připravují pro Vaše děti od 3 do 15 let bohatou porci zábavy, abyste si Vy mohli odpočinout například u pěkné knihy. Hotely s možností využití „Mango Clubu“ jsou v katalogu samozřejmě označeny.

 

 

Z nového katalogu CK Exim tours "Léto 2011 Egypt, Bulharsko, Itálie.", můžete vybírat v našem On-line katalogu zájezdů.

 

 

Překlad stránek

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya