Cestovní kanceláře

Vítejte v našem katalogu cestovních kanceláří. Připravili jsme pro Vás rozcestník s informacemi o cestovních kancelářích, jedná se o základní informace s kontakty na pořádající cestovní kanceláře. Najdete zde seznam karet cestovních kanceláří a v nich ke každé cestovní kanceláři doplňující informace o specializaci ck, o katalogu který ck vydává, zákaznické karty a dětské kluby které ck pro Vás připravuje a spousty dalších informací.
Do katalogu jsou zařazeny cestovní kanceláře z České republiky, ale také Německé a Rakouské cestovní kanceláře, protože i jejich nabídka je dnes našim klientům dostupná a je velmi zajímavá, nejen cenou, ale také poskytovanými službami.
Níže si prosím vyberte z nabízených kategorií cestovních kanceláří a dále pak v seznamu jednotlivé cestovní kanceláře.

 • České cestovní kanceláře ( 10 Články )

  České cestovní kanceláře.

   

  V České republice působí na poli cestovního ruchu několik stovek cestovních kanceláří. Některé se zabývají specializovanými produkty nebo se zaměřují jen na příjezd zahraničních turistů k nám do ČR.  Pokusíme se pro Vás zmapovat přehled cestovních kanceláří působící na našem tuzemském trhu a nabízející Vám zájezdy různého zaměření. V katalogu najdete cestovní kanceláře zabývající se jak pobytovými zájezdy, tak zájezdy poznávacími, plavbami, pronájmy ubytování, sportovními zájezdy, lázněmi, relaxačními pobyty a podobně.

   

 • Zahraniční cestovní kanceláře ( 3 Články )

  Německé a Rakouské cestovní kanceláře.

   

  V posledních pár letech se na náš tuzemský trh začala dostávat nabídka zahraničních cestovních kanceláří a tato nabídka je rok od roku větší a pestřejší. S uvolněním hranic padla poslední zábrana k tomu, aby naši klienti mohli využít nabídky zahraničních cestovních kanceláří a dopřát si tak jiný komfort cestování a výrazně si rozšířit možnosti výběru dovolené. Nabídka zahraničních cestovních kanceláří je svou kvalitou na výborné úrovni a není sebemenší důvod nevyužít jejich služeb.

Suprdovča vyhledávání

Překlad stránek