Karty, dětské a zákaznické kluby.

Přehled zákaznických karet, zákaznických klubů, dětských klubů a slev, které si pro své věrné zákazníky připravily cestovní kanceláře, s kterými spolupracujeme.

 

 

Zákazníci, kteří již vlastní zákaznické karty mohou samozřejmě slevy, které jim z nich vyplívají uplatnit také při nákupu dovolené u nás, nebo u rezervačních center našich partnerů.  Pokud například vlastníte zákaznickou kartu od některé cestovní kanceláře a vyberete si u nás či u našich partnerů dovolenou od cestovní kanceláře, od které máte zákaznickou kartu, sleva vyplívající z této karty Vám bude samozřejmě načtena také a určitě o ni nepřijdete.

Dětský klub CK Firo Tour s názvem Firáček

Aktualizováno Neděle, 03 Únor 2013 08:37 Neděle, 03 Únor 2013 07:23

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

logo firacek I cestovní kancelář Firo Tour nabízí pro své klienty zajímavý prázdnivý dětský klub, který pojmenovali v duchu názvu cestovní kanceláře a jmenuje se Firáček. Jedná se o dětský klub, dostupný ve vybraných hotelech, které najdete v nabídce katalogové dovolené cestovní kanceláře Firo tour.

Číst dále: Dětský klub CK Firo Tour s názvem Firáček

Aquamania od CK Neckermann

Aktualizováno Neděle, 16 Prosinec 2012 14:35 Neděle, 16 Prosinec 2012 14:16

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

aquamania logo Cestovní kancelář Neckermann připravila pro své klienty kteří mají zálibu ve vodních radovánkách doslova perlu. Jedná se o možnost užít si zábavu a radovánky ve vodním světě, nebo chcete li v aquaparku a to po celou dobu vaší dovolené třeba každý den a to zcela zdarma.

Číst dále: Aquamania od CK Neckermann

 

Dětský klub od CK Neckermann nejen pro děti

Aktualizováno Neděle, 02 Prosinec 2012 12:24 Neděle, 02 Prosinec 2012 12:17

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

happy events neckermann I cestovní kancelář Neckermann nabízí pro své klienty dětský klub plný zábavy a radosti pro vaše děti, které máte na dovolené sebou. Neckermannův klub, není ovšem určen jenom dětem. V klubu Happy Events jsou vítání jak děti, tak dospělí. Podívejme se co klub Happy Events nabízí.

Číst dále: Dětský klub od CK Neckermann nejen pro děti

Funtazie klub CK Fischer.

Aktualizováno Pátek, 02 Prosinec 2011 14:14 Pátek, 02 Prosinec 2011 13:57

Hodnocení uživatelů: / 11
NejhoršíNejlepší 

Funtazie klub CK Fischer.Cestovní kancelář Fischer není třeba nijak zvlášť představovat. Poté co se spojily Cestovní kanceláře Fischer a Nev Dama vznikla největší cestovní skupina v České republice. My bychom vám rádi představily jednu ze služeb, kterou cestovní kancelář Fischer svým klientům nabízí. Jedná se o službu zákazníkům, která potěší hlavně rodiny s dětmi, ale i prarodiče, kteří cestují na dovolenou s vnoučaty a letos nově také maminky dětí a to již od půl roku života. Jedná se o rodinný klub, klub, který vám na vaší dovolené usnadní cestu k odpočinku. Klub, jež CK Fischer každoročně pro své klienty připravuje, se jmenuje Funtazie klub CK Fischer.

Číst dále: Funtazie klub CK Fischer.

 

Překlad stránek