Kam na Silvestra? Co třeba Silvestr v Praze na lodi !

Česko - Praha

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

Je podle vás ještě příliš brzo? Tři měsíce jsou ideální doba na to, abyste naplánovali skvělý Silvestr 2014! Chcete jet do zahraničí? Rozloučit se starým rokem v Paříži? Užít si ohňostroj v New Yorku? Anebo chcete poslední den roku strávit na parníku? Ať tak, či tak, je dobré zamluvit si místa na vaší vysněné akci předem.

Co je zapotřebí zařídit, před tím, než začnete slavit?

Přemýšlet o Silvestru několik málo týdnů či měsíců dopředu má smysl, a to hned z několika důvodů. Jestliže chcete vyrazit do světa a užít si Silvestr mimo svou domovinu, budete určitě potřebovat dopravu. Taky vám určitě půjde o peníze a možná také o celkový komfort. Příjemných cen i služeb můžete dosáhnout právě v předstihu. Nákup jízdenky či letenky má smysl určitě v okamžiku, kdy cestujete opravdu, ale opravdu daleko. Čím dříve ji koupíte, tím levněji odcestujete. Samozřejmě existují také last minute letenky či jízdenky, pokud ale nejste dobrodruh, zvolte raději tuto možnost.

s1

 

Za legendárním Silvestrem nemusíte daleko

Nezapomenutelný Silvestr není o místě, ale přátelích. Proč tedy jezdit tak daleko? Vždyť super ohňostroj i skutečnou romantiku si můžete užít i v Praze. Praha je hlavně ve světě známá pro svůj bohatý noční život, krásné památky a nekončící párty. Jen my Češi ji bereme tak trochu jinak. Zkuste na chvilku zapomenout na to, co o ní víte a vyrazte si užít skutečně legendární Silvestr v Praze. Nemusíte stát na Václavském náměstí a odpočítávat spolu s nejrůznějšími televizními stanicemi vteřiny do půlnoci. Najděte si vlastní způsob, jak udělat tento jeden den jedinečný. Chcete-li zažít pořádnou párty, doporučujeme jeden z místních podniků. Vybírejte na základě recenzí anebo náhodně. Když máte okolo své přátele, skvěle vám bude vždycky. Pokud ale toužíte po romantice, určitě vyrazte na parník. Není nic krásnějšího, než půlnoční polibek na Vltavě s miliony vybuchujícími ohňostroji všude kolem. Šťastný Nový rok!

Doporučujeme: Silvestrovská plavba  

Suprdovča vyhledávání

Překlad stránek

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya