Bulharsko Sluneční pobřeží

Bulharsko

Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 

Sluneční pobřeží alias Slančev Brjag patří mezi nejproslulejší letovisko u Černého moře.  Zlatavé pískovcové pláže s pozvolným vstupem do moře, přítomnost slunečního kotouče se snoubí s kouzlem historie v podobě pozoruhodných památek. Popularita Slunečního pobřeží začala strmě stoupat ve 20. století. V hledáčku jej mají všichni, kteří vyžadují moře, nádherné pláže a nádech historie. Sluneční pobřeží se vyhřívá na vlně zájmu i u rodin s dětmi.

Sluneční pobřeží se začalo rozvíjet okolo roku 1960.  Další rekonstrukční kolo výstavby proběhlo závěru 90. let. Nyní nás hotelové komplexy oslňují moderními vymoženostmi, okolí budov se nachází v perfektním stavu.  Hotely disponují možnostmi pro využití volného času. Pro děti jsou připraveny zajímavé programy formou her a soutěží. Je to ideální místo pro skvěle strávenou dovolenou.  Pěkně upravené parky lákají k posezení a koncentraci myšlenek.

 

 

Pokud vám Sluneční pobřeží připomíná Zlaté písky, je to především díky podobnému typu budov. Povrch Slunečného pobřeží tvoří také kopce a pohoří.

 

Jaké jsou pláže?

Pískové pláže jsou až osmikilometrové a místy i velmi široké. Bulharské pobřeží tvoří pláže, které tu a tam zdobí písečné duny. Tuzemské pískové pláně Bulharsko Sluneční pobřežíbyly ohodnoceny Modrou vlajkou, která symbolizuje čistotu a kvalitu pláže. Vstup do moře je mírný a pozvolný, pro děti ideální. Bulharské pláže Slunečního pobřeží disponují řadou půjčoven lehátek i člunů a dalších předmětů pro vodní radovánky.

 

Vybavení letovisek

Na Slunečním pobřeží vyrostlo poslední dobou mnoho hotelů s velkou či menší kapacitou. Turisté si mohou vybrat ubytovaní v soukromých vilách či útulných apartmánech. Ubytovací komplexy nabízejí varianty na využití volného času. Samozřejmostí jsou bankomaty, lékařská ambulance, obchůdky a jiné.

 

Volný čas

Promenádu lemuje nespočet obchůdků, kaváren, restaurací či cukráren. V centru najdete mnoho nočních barů a jiných zábavních podniků. Velmi populární je půjčení kola, motorky či projížďka na koni.

Po slunění na pláži se vydejte do centra dění, zúčastněte se festivalů nebo divadelních představení pod širým nebem. Pořiďte si suvenýry a zakousněte se do místních specialit.
Tak tedy vzhůru na Sluneční pobřeží!

Máte dotaz k zájezdu či dovolené?

Pokud máte jakýkoli dotaz ohledně vaší dovolené, nebo chcete poptat konkrétní zájezd od konkrétní cestovní kanceláře, tak právě zde je pro vás tento formulář. Napište nám jakou představu o dovolené máte, kam chcete jet, s jakou CK, jaké máte požadavky nebo do jaké ceny se chcete vejít. Operátoři rezervačního centra vás budou kontaktovat a svou poptávku můžete vyřídit přímo s nimi.

Suprdovča vyhledávání

Bulharsko základní informace

bulgaria-flag-48 Hlavní město:  SOFIE

Časové pásmo v Bulharsku:  +2

Počet obyvatel Bulharska: 7 262 680

Nejrozšířenější jazyk: Bulharština

Telefonní předvolba Bulharska: +359

Platná měna v Bulharsku: LEV (BGN)

Oblíbená Bulharská letoviska

Obzor, Kiten, Sozopol, Nesebar

Zlaté písky, Sluneční pobřeží

Primorsko, Achtopol, Cerevo

Balčik, Černomorec, Pomorie

Letní teplotní průměr v Bulharsku

Varna: vzduch 22°C  -  moře 18°C

Burgas: vzduch 29°C  -  moře 23°C

Sozopol: vzduch 24°C  -  moře 22°C

Praktické informace

 

Parkování na letišti

logo go parking

8 dní parkování = 1000,-

8 dní parkování s naší slevou = 850,-

Cena se slevou CA Suprdovča platí při on-line rezervaci.

Překlad stránek

Bulharsko dovolená

Dovolená v Bulharsku za nejlepší ceny

Bulharsko od 6000,-

bulharsko

Dovolená v Bulharském letovisku Zlaté Písky

Zlaté Písky od 8000,-

zlate

Dovolená v Bulharském letovisku Primorsko

Primorsko od 7000,-

primorsko

Dovolená v Bulharském letovisku Nesebar

Nesebar od 7990,-

nesebar

Dovolená na Slunečném Pobřeží

Bulharské Slunečné Pobřeží od 8390,-

slunecne

Bulharsko počasí

Burgas počasí

Varna počasí

Sofia počasí